Time League Home Team Away Team
00:00 MX1 CF Pachuca CF Pachuca - Club Santos Laguna Club Santos Laguna
00:00 MX1 CF America CF America - Club Tijuana Club Tijuana
00:45 CO1 Patriotas FC Patriotas FC - Once Caldas Once Caldas
01:15 EC1 Delfín S.C. Delfín S.C. - SD Aucas Quito SD Aucas Quito
02:00 MX1 CID Necaxa CID Necaxa - Club León Club León
02:06 MX1 CF Monterrey CF Monterrey - Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
04:00 AU1 Wellington Phoenix FC Wellington Phoenix FC - Newcastle United Jets Newcastle United Jets
04:00 JP2 Montedio Yamagata Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
05:00 JP2 Mito HollyHock Mito HollyHock - Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
05:00 JP2 Yokohama FC Yokohama FC - Omiya Ardija Omiya Ardija
05:00 JP2 Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
05:00 JP2 Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC - FC Gifu FC Gifu
05:00 JP2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy - Tokushima Vortis Tokushima Vortis
05:00 JP2 Tochigi SC Tochigi SC - Ventforet Kofu Ventforet Kofu
06:00 AU1 Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners Central Coast Mariners
06:00 JP2 JEF United Chiba JEF United Chiba - Oita Trinita Oita Trinita
07:00 JP1 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki - Júbilo Iwata Júbilo Iwata
07:00 JP2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama - FC Machida Zelvia FC Machida Zelvia
07:30 CN Beijing Guoan FC Beijing Guoan FC - Changchun Yatai FC Changchun Yatai FC
08:00 AU1 Perth Glory FC Perth Glory FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
08:30 AT2 Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC - SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
09:00 KZ1 FK Kysylschar Petropawl FK Kysylschar Petropawl - FC Zhetysu FC Zhetysu
09:00 KZ1 FC Kairat FC Kairat - FC Tobol FC Tobol
09:00 KZ1 FC Shakhter Karagandy FC Shakhter Karagandy - FC Aktobe FC Aktobe
10:00 DK1 Vendsyssel FF Hjörring Vendsyssel FF Hjörring - AC Horsens AC Horsens
10:00 EE1 FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
10:00 KZ1 FC Irtysh Pavlodar FC Irtysh Pavlodar - FC Kaisar FC Kaisar
10:00 KZ1 FC Atyrau FC Atyrau - FC Akzhayik FC Akzhayik
10:00 LT1 FK Jonava FK Jonava - FK Sūduva Marijampolė FK Sūduva Marijampolė
10:00 LT1 FK Žalgiris Vilnius FK Žalgiris Vilnius - FK Trakai FK Trakai
10:00 PD Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Getafe CF Getafe CF
10:00 SD RCD Mallorca RCD Mallorca - CF Extremadura CF Extremadura
10:15 NL1 NAC Breda NAC Breda - Willem II Tilburg Willem II Tilburg
10:30 IT1 Frosinone Calcio Frosinone Calcio - Empoli FC Empoli FC
10:30 TR1 Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor - Konyaspor Konyaspor
11:00 BY1 FC Slutsk FC Slutsk - FC Torpedo-BelAZ Zhodino FC Torpedo-BelAZ Zhodino
11:00 DE3 FSV Zwickau FSV Zwickau - FC Hansa Rostock FC Hansa Rostock
11:00 NO2 Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL - Hamarkameratene Hamarkameratene
11:00 RU1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow - FC Zenit Saint Petersburg FC Zenit Saint Petersburg
11:00 UA1 FK Lviv FK Lviv - FC Arsenal Kyiv FC Arsenal Kyiv
11:30 DE2 SSV Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
11:30 DE2 Hamburger SV Hamburger SV - VfL Bochum VfL Bochum
11:30 DE2 SC Paderborn SC Paderborn - 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
11:30 DERLNO ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach VfB Auerbach
11:30 DERLNO VSG Altglienicke VSG Altglienicke - 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
11:30 DERLNO FSV Union Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde - SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
11:30 DERLNO FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen - Berliner AK 07 Berliner AK 07
11:30 FI1 Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura - TPS Turku TPS Turku
11:30 FI1 Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura - Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
11:30 FI1 FC Inter Turku FC Inter Turku - FC Honka Espoo FC Honka Espoo
11:30 FI1 Helsinki JK Helsinki JK - Seinäjoen Jalkapallokerho Seinäjoen Jalkapallokerho
11:30 FI1 FC Ilves FC Ilves - FC Lahti FC Lahti
11:30 FI1 PS Kemi PS Kemi - IFK Mariehamn IFK Mariehamn
11:35 CN Henan Jianye Henan Jianye - Guangzhou R&F Guangzhou R&F
11:35 CN Jiangsu Suning FC Jiangsu Suning FC - Shanghai International Port Group Shanghai International Port Group
11:45 DK2 Fremad Amager Fremad Amager - FC Helsingør FC Helsingør
11:45 DK2 Viborg FF Viborg FF - Silkeborg IF Silkeborg IF
11:45 DK2 Næstved BK Næstved BK - Lyngby BK Lyngby BK
11:45 DK2 Thisted FC Thisted FC - FC Roskilde FC Roskilde
11:45 DK2 Nykøbing FC Nykøbing FC - FC Fredericia FC Fredericia
12:00 DE3 Karlsruher SC Karlsruher SC - SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
12:00 DE3 Preußen Münster Preußen Münster - Würzburger Kickers Würzburger Kickers
12:00 DERLN TSV Havelse TSV Havelse - SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
12:00 DERLN Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt - FC St.Pauli II FC St.Pauli II
12:00 DERLSW SC Freiburg II SC Freiburg II - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
12:00 DERLW SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
12:00 DK1 Randers FC Randers FC - SønderjyskE SønderjyskE
12:00 EE1 Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC - Tartu Tammeka Tartu Tammeka
12:00 PL2 Warta Poznań Warta Poznań - Chrobry Głogów Chrobry Głogów
12:30 AT1 SV Mattersburg SV Mattersburg - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
12:30 AT1 FC Admira Wacker Mödling FC Admira Wacker Mödling - Wolfsberger AC Wolfsberger AC
12:30 BE1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht - KSV Cercle Brügge KSV Cercle Brügge
12:30 CH2 FC Wil FC Wil - FC Chiasso FC Chiasso
12:30 NL1 Heracles Almelo Heracles Almelo - FC Groningen FC Groningen
12:30 NL1 VVV-Venlo VVV-Venlo - ADO Den Haag ADO Den Haag
12:30 NL1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle PEC Zwolle
12:30 SCPS Hamilton Academical Hamilton Academical - Glasgow Rangers Glasgow Rangers
13:00 BY1 FC Smolevichi FC Smolevichi - FC Isloch Minsk Raion FC Isloch Minsk Raion
13:00 CZ1 Dukla Prague Dukla Prague - SFC Opava SFC Opava
13:00 DERLN VfL Oldenburg VfL Oldenburg - BSV Rehden BSV Rehden
13:00 DERLN Holstein Kiel II Holstein Kiel II - 1.FC Egestorf/Langreder 1.FC Egestorf/Langreder
13:00 DERLN Lüneburger SK Lüneburger SK - VfB Oldenburg VfB Oldenburg
13:00 DERLN SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel - ETSV Weiche Flensburg ETSV Weiche Flensburg
13:00 FR1 Montpellier HSC Montpellier HSC - FC Girondins de Bordeaux FC Girondins de Bordeaux
13:00 IT1 AC ChievoVerona AC ChievoVerona - Atalanta Bergamasca Atalanta Bergamasca
13:00 IT1 Parma Calcio 1913 Parma Calcio 1913 - Lazio Rom Lazio Rom
13:00 IT1 Bologna FC Bologna FC - Torino FC Torino FC
13:00 IT2 Venezia FC Venezia FC - Hellas Verona Hellas Verona
13:00 IT2 US Salernitana US Salernitana - AC Perugia AC Perugia
13:00 NO2 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL Kongsvinger IL
13:00 NO2 Asane IL
Asane IL - Sogndal Fotball Sogndal Fotball
13:00 SE1 Djurgårdens IF Djurgårdens IF - AIK Solna AIK Solna
13:00 SE1 BK Häcken BK Häcken - Östersunds FK Östersunds FK
13:00 SE2 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF Falkenbergs FF
13:00 TR1 Alanyaspor Alanyaspor - Antalyaspor Antalyaspor
13:00 TR1 MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
13:15 UY1 Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix - Club Atlético Atenas Club Atlético Atenas
13:30 DE1 Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin - SC Freiburg SC Freiburg
13:30 PL1 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Wisła Płock Wisła Płock
13:30 RU1 FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow - FK Arsenal Tula FK Arsenal Tula
14:00 BE2 KV Mechelen KV Mechelen - KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
14:00 CH1 FC Basel FC Basel - Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax
14:00 CH1 FC Sion FC Sion - Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich
14:00 CH1 FC Lugano FC Lugano - FC St. Gallen FC St. Gallen
14:00 DK1 Vejle BK Vejle BK - FC København FC København
14:00 LU1 Union Titus Petingen Union Titus Petingen - Jeunesse Esch Jeunesse Esch
14:00 LU1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen - RFC Union Luxemburg RFC Union Luxemburg
14:00 LU1 FC Differdingen 03 FC Differdingen 03 - FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
14:00 LU1 CS Fola Esch CS Fola Esch - FC Etzella Ettelbrück FC Etzella Ettelbrück
14:00 LU1 FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica - US Hostert US Hostert
14:00 LU1 US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains - US Rumelange US Rumelange
14:00 SD CD Lugo CD Lugo - Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
14:00 UA1 FC Olimpik Donetsk FC Olimpik Donetsk - FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
14:15 PD SD Eibar SD Eibar - Athlético Bilbao Athlético Bilbao
14:45 NL1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - BV De Graafschap BV De Graafschap
15:00 AT1 FK Austria Wien FK Austria Wien - SK Sturm Graz SK Sturm Graz
15:00 CL1 Deportes Iquique Deportes Iquique - San Luis de Quillota San Luis de Quillota
15:00 CZ1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec - SK Slavia Prague SK Slavia Prague
15:00 FR1 AS Saint-Étienne AS Saint-Étienne - Stade Rennais Stade Rennais
15:00 PL Everton FC Everton FC - Crystal Palace Crystal Palace
15:15 GR1 Levadiakos FC Levadiakos FC - Xanthi FC Xanthi FC
15:30 BY1 FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest - FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
15:30 SE1 IF Elfsborg IF Elfsborg - GIF Sundsvall GIF Sundsvall
15:30 SE1 Kalmar FF Kalmar FF - IFK Norrköping IFK Norrköping
15:30 SE1 Trelleborgs FF Trelleborgs FF - IK Sirius IK Sirius
15:30 SE2 IK Brage IK Brage - Jönköpings Södra Jönköpings Södra
16:00 BE1 KV Oostende KV Oostende - KAA Gent KAA Gent
16:00 DE1 Borussia M'Gladbach Borussia M'Gladbach - FSV Mainz 05 FSV Mainz 05
16:00 DK1 Aarhus GF Aarhus GF - AaB Fodbold AaB Fodbold
16:00 GR1 Aris Thessaloniki FC Aris Thessaloniki FC - PAOK Thessaloniki PAOK Thessaloniki
16:00 IT1 ACF Fiorentina ACF Fiorentina - Cagliari Calcio Cagliari Calcio
16:00 NO1 Vålerenga Fotball Vålerenga Fotball - Kristiansund BK Kristiansund BK
16:00 NO1 FK Haugesund FK Haugesund - Odds BK Odds BK
16:00 NO1 Tromsø IL Tromsø IL - IK Start IK Start
16:00 NO1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Rosenborg BK Rosenborg BK
16:00 NO2 Sandnes Ulf Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball Nest-Sotra Fotball
16:00 NO2 Notodden FK Notodden FK - Strømmen Idrettsforening Strømmen Idrettsforening
16:00 NO2 Levanger FK Levanger FK - Florø Sportsklubb Florø Sportsklubb
16:00 NO2 Mjøndalen Idrettsforening Mjøndalen Idrettsforening - FK Jerv FK Jerv
16:00 PL1 Legia Warszawa Legia Warszawa - Wisła Kraków Wisła Kraków
16:00 RU1 FK Krasnodar FK Krasnodar - FC Akhmat FC Akhmat
16:00 SD CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu - CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
16:00 SD Albacete Balompié Albacete Balompié - UD Almería UD Almería
16:00 TR1 Göztepe Izmir Göztepe Izmir - Beşiktaş Istanbul Beşiktaş Istanbul
16:15 AR1 Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata - Club Atletico Tucuman Club Atletico Tucuman
16:30 PD SD Huesca SD Huesca - Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
16:30 UA1 FC Oleksandriya FC Oleksandriya - FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv
17:00 MX1 Lobos de la BUAP Lobos de la BUAP - Deportivo Guadalajara Deportivo Guadalajara
17:30 GR1 OFI Crete FC OFI Crete FC - Olympiacos Piraeus FC Olympiacos Piraeus FC
18:00 BE1 Royal Charleroi Sporting Club Royal Charleroi Sporting Club - SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem
18:00 CL1 C.D. Antofagasta C.D. Antofagasta - Audax Italiano Audax Italiano
18:00 NO1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball - SK Brann SK Brann
18:00 SD Real Zaragoza Real Zaragoza - CD Tenerife CD Tenerife
18:30 AR1 Argentinos Juniors Argentinos Juniors - Unión de Santa Fe Unión de Santa Fe
18:30 IT1 Inter Milano Inter Milano - AC Milan AC Milan
18:30 SD Cadiz CF Cadiz CF - Sporting Gijon Sporting Gijon
18:45 PD Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla - Real Valladolid Real Valladolid
19:00 BO1 Club Aurora Club Aurora - Bolivar La Paz Bolivar La Paz
19:00 BO1 Nacional Potosi Nacional Potosi - Real Potosi Real Potosi
19:00 BR1 Palmeiras Palmeiras - Ceará Sporting Club Ceará Sporting Club
19:00 BR1 EC Vitória EC Vitória - Corinthians Corinthians
19:00 BR1 Fluminense FC Fluminense FC - Atlético Mineiro Atlético Mineiro
19:00 CO1 Deportes Tolima Deportes Tolima - Leones FC Leones FC
19:00 FR1 OGC Nice OGC Nice - Olympique de Marseille Olympique de Marseille
19:00 IT2 US Lecce US Lecce - USC Palermo USC Palermo
19:00 MLS Washington DC United Washington DC United - New York City FC New York City FC
19:00 MLS Atlanta United Atlanta United - Chicago Fire Chicago Fire
19:00 MLS Philadelphia Union Philadelphia Union - New York Red Bulls New York Red Bulls
19:00 MLS Orlando City Orlando City - Columbus Crew Columbus Crew
19:00 MLS Montréal Impact Montréal Impact - Toronto FC Toronto FC
19:00 UY1 Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo - Liverpool FC Montevideo Liverpool FC Montevideo
19:00 UY1 Club Atlético Progreso Club Atlético Progreso - Boston River Boston River
19:00 UY1 Club Atlético Torque Club Atlético Torque - Club Atlético Cerro Club Atlético Cerro
19:00 UY1 Club Atlético River Plate Montevideo Club Atlético River Plate Montevideo - Montevideo Wanderers FC Montevideo Wanderers FC
19:00 UY1 Rampla Juniors Rampla Juniors - Danubio FC Danubio FC
19:50 VE1 FC Caracas FC Caracas - Zamora FC Zamora FC
20:00 PY1 Club Sol de América Club Sol de América - Cerro Porteño Asunción Cerro Porteño Asunción
20:00 VE1 Aragua FC Aragua FC - Zulia FC Zulia FC
20:00 VE1 Deportivo Anzoátegui Deportivo Anzoátegui - Deportivo Lara Deportivo Lara
20:00 VE1 Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida - Atlético Venezuela Atlético Venezuela
20:00 VE1 Metropolitanos FC Metropolitanos FC - Monagas SC Maturin Monagas SC Maturin
20:00 VE1 AC Mineros de Guayana AC Mineros de Guayana - Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
20:00 VE1 Portuguesa FC Portuguesa FC - Carabobo FC Carabobo FC
20:45 AR1 CA Independiente CA Independiente - CA Huracán CA Huracán
21:00 CO1 América de Cali América de Cali - Rionegro Águilas Rionegro Águilas
21:00 MLS Dallas FC Dallas FC - Sporting Kansas City Sporting Kansas City
21:00 MLS Houston Dynamo Houston Dynamo - Seattle Sounders Seattle Sounders
21:00 MLS Minnesota United Minnesota United - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
21:00 MLS Portland Timbers Portland Timbers - Real Salt Lake Real Salt Lake
21:00 MLS San José Earthquakes San José Earthquakes - Colorado Rapids Colorado Rapids
21:00 MLS Los Angeles FC Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps
21:15 BO1 San Jose Oruro San Jose Oruro - CD Jorge Wilstermann CD Jorge Wilstermann
21:30 EC1 C.S. Emelec C.S. Emelec - C.S.D. Macará C.S.D. Macará
21:30 MX1 Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional - Tigres UANL Tigres UANL
22:00 BR1 Cruzeiro EC Cruzeiro EC - Chapecoense AF Chapecoense AF
22:00 BR1 Paraná Clube Paraná Clube - CR Flamengo CR Flamengo
22:00 VE1 Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello - Deportivo Táchira FC Deportivo Táchira FC
22:10 PY1 Club Olimpia Club Olimpia - Sportivo Luqueño Sportivo Luqueño
22:15 CO1 Atlético Nacional Atlético Nacional - Junior FC Junior FC
23:00 AR1 San Martín de Tucumán San Martín de Tucumán - Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
23:00 CL1 Club Universidad de Chile Club Universidad de Chile - Everton de Viña del Mar Everton de Viña del Mar
23:00 CO1 Alianza Petrolera FC Alianza Petrolera FC - Deportivo Cali Deportivo Cali
23:00 MX1 Monarcas Morelia Monarcas Morelia - Puebla FC Puebla FC